AGRITECH nieuwe importeur Celli

De nieuwste berichten op het gebied van mechanisatie. Afbeelding
Gebruikersavatar
vossie
Forumlid
Forumlid
Netherlands
Berichten: 497
Lid geworden op: wo 30 mei, 2012 10:48
Voornaam: Elwin
Skype: elwin_trekkers@live.nl
Locatie: Zwinderen

AGRITECH nieuwe importeur Celli

Berichtdoor vossie » do 13 dec, 2012 16:00

Afbeelding

Agritech b.v. te Steenwijk heeft met ingang van 1 december 2012 de exclusieve importrechten verworven van CELLI aftakas aangedreven werktuigen. CELLI is fabrikant van o.a. klepelmaaiers, grondfrezen, rotorkopeggen en spitmachines. Met deze stap wil AgriTech haar programma verder uitbreiden en completeren. Al meer dan 45 jaar wordt het merk CELLI succesvol in Nederland verkocht. De laatste jaren werd de import verzorgd door zowel Voets als ZHE. In goed overleg met hun heeft deze overgang plaatsgevonden.

CELLI heeft bijna 60 jaar ervaring in het bouwen van aftakas aangedreven werktuigen. CELLI heeft haar fabricagelocatie in Forli, in de Povlakte, Italië. CELLI bouwde als één van de eersten de grondfrees. Aan de fabriek staat nog de derde machine die ooit werd gebouwd, toen nog in getrokken uitvoering. CELLI machines zijn in gebruik bij professionele loonbedrijven en agrariërs. Ook zeer bekend is hun krukasspitmachine. Deze heeft zich een vooraanstaande plaats in de markt verworven, mede door een aantal exclusieve eigenschappen.

CELLI staat voor kwaliteit en functionaliteit met oog voor detail.

Afbeelding

De machines zullen door Agritech dan ook worden geleverd met een echte 3 jaar fabrieksgarantie.

In Steenwijk houdt het Agritech team zich bezig met de import, verkoop en after-sales van trekkers, verreikers en machines. Met het uitgebreide programma en de hoogstaande kwaliteit van het CELLI agentuur zal Agritech haar kennis op het gebied van grondbewerking en maaitechniek verder ten gunste brengen van Nederlandse professionele bedrijven.

Directeur Gerard Zweers wil via een landelijk dekkend dealernetwerk de Celli producten in de markt zetten en verwacht met dit A-merk de positie in Nederland nog meer te vergroten.

AgriTech maakt deel uit van de MechanGroep.

Bron: http://www.trekkerweb.nl/artikel/2012/1 ... celli.html


Gebruikersavatar
vossie
Forumlid
Forumlid
Netherlands
Berichten: 497
Lid geworden op: wo 30 mei, 2012 10:48
Voornaam: Elwin
Skype: elwin_trekkers@live.nl
Locatie: Zwinderen

Re: AGRITECH nieuwe importeur Celli

Berichtdoor vossie » vr 14 dec, 2012 19:24


Terug naar “Laatste nieuws”



Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 43 gasten