Pagina 1 van 1

Nieuwe Vervaet Hydro Trike voor 2010

Geplaatst: di 28 apr, 2009 16:46
door Atte H
De Zeeuwse fabrikant Vervaet komt met een opvolger voor de huidige Hydro Trike. Belangrijkste veranderingen zijn een nieuwe cabine en bediening.

Vervaet heeft de komst van de nieuwe Claas-cabine aangegrepen om de Hydro Trike grondig onder handen te nemen. De nieuwe Hydro Trikes, die voor seizoen 2010 leverbaar zijn, krijgen namelijk ook een nieuwe bediening. Evenals de cabine komt nu ook de rijhendel van Claas. In combinatie met een kleurenscherm (diameter: 11 inch, oftewel 27 centimeter) kunnen alle functies worden bediend. Standaard is de Hydro Trike voorzien van een 300kW sterke PACCAR-motor.

Grotere tank
De standaard tankinhoud blijft gewoon 14 kuub, zoals ook nu het geval is, maar ook een XL -uitvoering met een inhoud van 19 kuub wordt leverbaar. Deze laatste uitvoering krijgt een extra gestuurde schuifas met automatische drukregeling.

Afbeelding

Bron: Boerderij

Vervaet introduceert nieuwe Trike

Geplaatst: di 28 apr, 2009 16:54
door Atte H
Machinefabrikant Vervaet uit Biervliet vindt het tijd om de Hydro Trike bemester eens goed aan te pakken. Na 14 jaar vond de fabrikant het tijd voor een nieuwe cabine en greep die gelegenheid aan voor een grote update.

De belangrijkste vernieuwingen aan van de machine zijn de cabine met Tri-Control aanraakscherm met een overzicht van alle belangrijke functies. Ook is er nu naast de standaard 14 kuub inhoud een bemester verkrijgbaar met 16 kuub inhoud en een 19 kuub bemester met een extra uitschuifbare, gestuurde as.

De nieuwe cabine is weer van Claas. Niet alleen de buitenkant , maar ook de binnenkant wordt nu gebruikt van de Duitse fabrikant. Zo heeft de Trike nu een nieuwe ergonomische bediening in de verstelbare arm leuning.

De Cabine is voorop voorzien 16 lampen voor een goed zicht, ook in de avonduren. Ook een camera achterop met een monitor in de cabine zijn nu standaard.

Standaard is de Hydro Trike voorzien van de 300kW sterke DAF –PACCAR motor met een werktoerental van 1400 t/min.

De nieuwe Trike vanaf volgend seizoen leverbaar.

Afbeelding
Afbeelding

Bron: Landbouw Mechanisatie

Re: Nieuwe Vervaet Hydro Trike voor 2010

Geplaatst: di 28 apr, 2009 16:54
door dwoertink
Toch apart zo'n klein wieltje er bij tussen gedrukt :? Mooie duport bemester trouwens :lol:

Re: Nieuwe Vervaet Hydro Trike voor 2010

Geplaatst: di 28 apr, 2009 20:55
door Ziko
Op vrachtwagens bestaat zo'n babywieltje al veel langer! ;)
Afbeelding

Re: Nieuwe Vervaet Hydro Trike voor 2010

Geplaatst: di 28 apr, 2009 21:33
door Niels
Mooi ding,
behalve dat wieltje, oerlelijk!

en trouwens vandaag hadden me oom en ik nog een
discussie over vervaet,
over hoe je het uitspreekt,
verveet,vervat of verva-eet .
Ik zij altijd verveet, maar hij zegt vervat, klopt dat? :D

Re: Nieuwe Vervaet Hydro Trike voor 2010

Geplaatst: di 28 apr, 2009 21:36
door Peter Jansen
Hier hoor je alleen maar Vervaat.

Groet, Peter

Re: Nieuwe Vervaet Hydro Trike voor 2010

Geplaatst: di 28 apr, 2009 21:38
door Atte H
Het kan bij mijn weten op verschillende manieren.
Vervait en Vervaat, maar ik weet niet waar de naam weg komt, dus kan ik het ook niet zeggen ;)
Maar het is zekers geen Verveet, Verva-eet of Vervat :P

Re: Nieuwe Vervaet Hydro Trike voor 2010

Geplaatst: di 28 apr, 2009 22:14
door ron
Afgelopen najaar met Robin Vervaet gesproken over aankoop bietenrooier. Klinkt als: Vervaat ;)

Groetjes

Re: Nieuwe Vervaet Hydro Trike voor 2010

Geplaatst: wo 29 apr, 2009 07:38
door Jelmer
Wat een woeste Vervaet! :D

Re: Nieuwe Vervaet Hydro Trike voor 2010

Geplaatst: wo 29 apr, 2009 08:06
door Ziko
De uitspraak is 100% zeker Vervaat, ze zitten hier namelijk op 10 minuutjes rijden ;)

Re: Nieuwe Vervaet Hydro Trike voor 2010

Geplaatst: wo 29 apr, 2009 09:28
door René
Ik zei eerst altijd vervieet(de ie lang uitgerekt). Maar nu Vervaat omdat het zo moet.

Re: Nieuwe Vervaet Hydro Trike voor 2010

Geplaatst: wo 29 apr, 2009 10:27
door Ritchie
Hier is het meer vervaot :D

Re: Nieuwe Vervaet Hydro Trike voor 2010

Geplaatst: wo 29 apr, 2009 22:04
door Atte H
Voor meer foto's, zie Trekkerweb!

Re: Nieuwe Vervaet Hydro Trike voor 2010

Geplaatst: do 30 apr, 2009 10:57
door dwoertink
Hier zeggen ze ook alleen maar vervaat. Maar hoezo maken ze dan niet ongeveer 18 kuub met 5 even grote wielen, ziet er een stuk mooier uit en gaat sneller :?

Re: Nieuwe Vervaet Hydro Trike voor 2010

Geplaatst: do 21 mei, 2009 21:40
door Niels
26 t/m 29 mei zijn er al demo dagen van deze trike, zie hier.

Re: Nieuwe Vervaet Hydro Trike voor 2010

Geplaatst: vr 22 mei, 2009 10:13
door GP Hoving
Ik vind het een prachtig model. Dit is niet de eerste verveat met 5 wielen. Loonbedrijf Berkhof heeft dit zelf ontwikkeld op een 01 en een 06 model verveat hydrotrike. En verveat heeft dit concept nu zelf ook op hun 5 wieler.

Afbeelding

Het 01 model hydrotrike is nu verkocht en daar is deze 0 serie 2010 model voor terug gekomen. De as extra is ideaal op grond met weinig draagkracht zoals op de veenkoloniën hier. De 01 model van Berkhof draait hier nu ook in het dorp bij een grote Veehouder / Akkerbouwer.

Ik verwacht het 1:32 model binnenkort in mijn modellen collectie :D

Re: Nieuwe Vervaet Hydro Trike voor 2010

Geplaatst: vr 22 mei, 2009 12:10
door Niels
Vind hem zelf wel mooier, alleen dat kleine wieltje...
@GP Hoving: Ik weet 99% zeker dat het zoon 1 van Richard is of niet?:D

Re: Nieuwe Vervaet Hydro Trike voor 2010

Geplaatst: vr 22 mei, 2009 14:18
door GP Hoving
Dat heb jij helemaal goed Niels ;) Ik kan volgende week mijn Vervaet XXL in keuren van Loonbedrijf Van Oosten ophalen. en hij is ook al aan het bouwen met m'n XL 19m3 5 wieler, foto's zullen wel te zien zijn in het modelbouw topic

Maar nu back on topic -> Vervaet Hydrotrike 2010 model :D

Re: Nieuwe Vervaet Hydro Trike voor 2010

Geplaatst: wo 03 jun, 2009 19:25
door Niels644
Draait dat ding van Berkhof helemaal in Drenthe joh? Berkhof zit hier 3 kilometer verderop, maar nou niet bepaald dicht bij Drenthe. Ik snap het niet helemaal, jij hebt er wellicht meer weet van: is het zo dat ze die Vervaets ombouwen en doorverkopen of enkel verhuren?

Re: Nieuwe Vervaet Hydro Trike voor 2010

Geplaatst: wo 03 jun, 2009 21:05
door GP Hoving
De Vervaet van berkhof is verkocht aan Mts. Van Der Scheer uit Bronniger. Ik weet niet of V.D. Scheer deze machine rechtstreeks van Berkhof heeft gekocht of dat ze hem als occasion bij Vervaet hebben gekocht.

Re: Nieuwe Vervaet Hydro Trike voor 2010

Geplaatst: wo 03 jun, 2009 22:38
door Peter Jansen
Rechtstreeks van Berkhof begreep ik op de demo.

Groet, Peter