Pagina 1 van 1

Drie noordelijke John Deere-dealers gaan fuseren

Geplaatst: do 30 dec, 2010 07:25
door Stigter
Afbeelding
Boersma, Jansen & Meppelink en Popken hebben een intentieverklaring getekend voor een fusie. De drie John Deere-dealers spelen daarmee in op de nieuwe strategie van John Deere om het aantal hoofddealers in Nederland terug te brengen van nu 26 naar plusminus 10.

Boersma heeft vestigingen in de stad Groningen en in het Noordgroningse Zijldijk; Popken zetelt in Smilde in het westen van Drenthe en Jansen & Meppelink zit in Dalen, in het zuiden van Drenthe.

Exclusief contract
De drie hoofddealers hebben, als de voorgenomen fusie doorgaat, de provincies Drenthe en Groningen in handen en een deel van Friesland. John Deere heeft deze drie noordelijke hoofddealers een exclusief contract aangeboden.

Klanten adequaat helpen
In de visie van het Amerikaans/Duitse merk kunnen alleen grote dealers de gewenste specialistische kennis in huis hebben om klanten adequaat te helpen. In samenwerking met enkele dealersteunpunten denken de directeuren Menko Boersma (32), Erik Jansen (36) en Jos Popken (33) de klant optimaal van dienst te kunnen zijn.
bron Mechaman

Re: Drie noordelijke John Deere-dealers gaan fuseren

Geplaatst: do 30 dec, 2010 23:25
door Erik-
Afgelopen dagen was er ook show bij Popken toevallig iemand nog geweest.
We zijn dinsdagmiddag heen geweest .. Stond weer genoeg JD power.

Re: Drie noordelijke John Deere-dealers gaan fuseren

Geplaatst: vr 31 dec, 2010 09:48
door Ruben
Dat hier geruchten over gingen wist ik al langer.

Tja ik was eergister nog bij Boersma. Voormalig Evers.