Dewulf klembandrooier rooit drie rijen

De nieuwste berichten op het gebied van mechanisatie. Afbeelding
Gebruikersavatar
Stigter
Beheerder
Beheerder
Netherlands
Berichten: 4622
Lid geworden op: do 08 jan, 2009 17:05
Voornaam: Arie
Skype: gebruik ik niet
Locatie: Maassluis
Contacteer:

Dewulf klembandrooier rooit drie rijen

Berichtdoor Stigter » wo 18 jul, 2012 12:24

Afbeelding
De Belgische oogstmachinefabrikant Dewulf breidt haar klembandrooiers uit met een nieuwe drie rijige machine. De GKIIISE wortelrooier is vanuit de cabine volledig instelbaar.

Voorheen had Dewulf alleen getrokken een en twee rijige machines in het programma. Daar is nu een drie rijig model bijgekomen, waarvan de eerste inmiddels in de praktijk draaien. Met een joystick en de ‘Commander Unit’ zijn alle functies van de machine vanuit de cabine instelbaar. Standaard is de machine uitgerust met diepteregeling en automatische wielbesturing.

De lange plukbanden moeten voor extra reinigingscapaciteit zorgen, net als de egelband voor een goede afscheiding van loof en grond. Ieder plukelement heeft zijn eigen rooischaar en kan onafhankelijk van elkaar in diepte wordt ingesteld.

Vooralsnog is de GKIIISE alleen als wagenrooier leverbaar en niet met bunker.

Bron Mechaman


Met vriendelijke groet,
Arie Stigter

Terug naar “Laatste nieuws”



Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Google [Bot] en 30 gasten