Distributiecentrum Van Trier

De nieuwste berichten op het gebied van mechanisatie. Afbeelding
Gebruikersavatar
Joran
Moderator
Moderator
Netherlands
Berichten: 1543
Lid geworden op: zo 14 feb, 2010 17:40
Voornaam: Joran
Skype: joran.kok@hotmail.com
Locatie: Oosterwolde
Contacteer:

Distributiecentrum Van Trier

Berichtdoor Joran » ma 24 jan, 2011 16:24

Na 265 jaar verhuist het oude familiebedrijf van Trier vanuit De Heen naar de nieuwe locatie in Tholen tussen Antwerpen en Rotterdam. Het nieuwe distributie centrum transportbanden staat op 20.000 m².

Naast de eerste hal van 142 x 42 meter (fase 1) zit het in de planning volgend jaar een tweede hal van 100 x 42 meter (fase 2) te bouwen. De voorbereidingen daarvoor zijn al in volle gang.

In 1746 begon Van Trier als dorpssmid, later landbouwmechanisatie en weer later met inschuurlijnen zoals hallenvullers, stortbakken, duobanden en transportbanden. Vanaf 2001 is het werkgebied Europa met de verhuur van transportbanden en trechters voor bulkproducten zoals: zand, cacao, koffie, soja, diermeel, biomassa, plastics, grint, kalk, graan, koolzaad, aardappelen en uien. Na een verhuurperiode van 1 tot maximaal 2 jaar worden de 300 machines weer als ex rentals in de landbouw verkocht. De grootste transportband kan 1.250 ton per uur aan.

Afbeelding

Bron:Mechaman
Laatst gewijzigd door Joran op wo 26 jan, 2011 19:17, 1 keer totaal gewijzigd.


mvg, Joran

Deutz Fahr!

Gebruikersavatar
Joran
Moderator
Moderator
Netherlands
Berichten: 1543
Lid geworden op: zo 14 feb, 2010 17:40
Voornaam: Joran
Skype: joran.kok@hotmail.com
Locatie: Oosterwolde
Contacteer:

Re: Distributiecentrum Van Trier

Berichtdoor Joran » di 25 jan, 2011 15:43

Na 265 jaar verhuist Van Trier vanuit het Brabantse De Heen naar een nieuwbouwlocatie in Tholen (Zld.). De nieuwe hal meet 142 bij 42 meter.

Van Trier handelt in inschuurlijnen. Het bedrijf levert hallenvullers, stortbakken, duobanden en transportbanden voor gebruik in de akkerbouw en industrie. Naast de eerste hal bouwt het bedrijf volgend jaar een tweede, iets kleinere hal. Op 18 en 19 februari is er voor geïnteresseerden een open dag.

Afbeelding

Bron:boerderij
mvg, Joran

Deutz Fahr!

Terug naar “Laatste nieuws”



Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 26 gasten